10 листопада 2023

В Сілезькій Академії в Катовіце (бувшому Технічному Університеті) вийшла друком колективна наукова монографія CONTEMPORARY TECHNOLOGIES AND SOCIETY: INNOVATIONS, ARTIFICIAL INTELLIGENCE, AND CHALLENGES (СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СУСПІЛЬСТВО: ІННОВАЦІЇ, ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ВИКЛИКИ) за редакцією декана факультету кібернетики МЕГУ Валентини Юскович-Жуковської та ІТ-практика-викладача Олега Богута.

Монографія

Монографія рекомендована до друку Вченою радою польської наукової установи AKADEMIA ŚLĄSKA. Незалежне рецензування монографії забезпечене відомими в світі науковцями в галузі інформаційних технологій.

Монографія кібернетики

В публікації наукових статей у монографії активну участь взяв професорсько-викладацький склад кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів МЕГУ, а також аспіранти факультету кібернетики спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Змістовне наповнення наукового видання присвячене актуальним питанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій в освіті, в економіці та управлінні, цифровізації суспільства, електронній фізичній реабілітації та діджиталізованій медицині.

З даною монографією Collective Scientific Monograph можна ознайомитися в репозитарії Wydawnictwo Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach