16 грудня 2021

Завідувачка кафедри теорії і методики журналістської творчості, кандидат філологічних наук, доцент Валентина Миронюк долучилася до Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Науково-методичні основи формування мотивації професійного зростання та якісного підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів».

пи

На заході доцент представила проєкт співпраці факультету журналістики та педагогів у сфері медіаграмотності. Вчителі матимуть можливість поглибити свої знання в галузі медіаосвіти та використовувати унікальні інноваційні підходи до виховання підростаючого покоління.

тмимст

Нагадаємо, що дискусія щодо реалізації емоційно-ціннісних підходів сучасного освітнього простору професійного зростання педагогічних працівників відбулася на платформі кафедри суспільно-гуманітарної освіти Рівненського ОІППО «Емоційно-ціннісний підхід як мотивація освітньої діяльності педагога в післядипломній освіті».