25 листопада 2021

Під такою назвою на педагогічному факультеті було проведено калейдоскоп творчості блогерів-казкарів серед студентів першого курсу спеціальності "Дошкільна освіта" (бакалавр). Майбутні вихователі презентували свої відеоролики, на яких читали казки та проявляли декламаторські вміння, креативність та оригінальніть.

Ролик

Студентки Кирушок Д. та Середа Н. підготували презентації про виховний потенціал казок та особливості їх вивчення зі здобувачами дошкільної освіти. Проведення цього заходу відбувалося в рамках вивчення навчальної дисципліни "Інформаційна культура та просвітницька діяльність вихователя ЗДО" (викладач - д.пед.н., проф. Марчук О.О.). На кураторській годині, до якої долучилися доц. Мельничук Л.Б. та викл. Максимчук Н. С., було обговорено представлені відео, відзначено належну підготовку та старанність першокурсників. Всі дівчата отримали дипломи учасника творчого калейдоскопу.