02 червня 2021

У рамках тижня факультету журналістики «Журналістська спека» студенти та викладачі зустрілися із Маргаритою Захарчук, завідувачкою сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у Рівненській області.

pp

Пані Маргарита розповіла про те, на що спрямована основна увага спеціалістів та про елементи легалізації робочих місць у нашому регіоні. Особливо наголосила на важливості інформаційної роботи, яка передує інспекційній та кардинально може змінити ситуацію на підприємствах. Боротьба із нелегальним працевлаштування за перші чотири місяці поточного року допомогла майже дев’ятистам працівникам отримати офіційне робоче місце. Детально зупинилися на ризиках нелегальних працівників та правах молоді, які тільки планують влаштовуватися на роботу і повинні знати, на що саме звернути увагу.

p[

Присутніх зацікавило питання трудових договорів, їх видів та процесу оформлення на основне робоче місце та за сумісництвом. Поговорили про можливості поєднання навчання та роботи, а також про зміни, які спричинив коронавірус на ринку праці.