11 серпня 2022

10 серпня в МЕГУ було проведено онлайн зустріч з представниками факультетів Університету Бат  Спа. Основною метою зустрічі було познайомитися з представниками факультетів та робочою командою для подальшої співпраці.

Педагогічний факультет МЕГУ представляла завідувач кафедри психології - Юлія Михальчук, економічний факультет – Анастасія Яковчук та заступник декана – Сергій Демидюк, факультет журналістики представляла декан факультету – Вікторія Золяк. Головним координатором співпраці в МЕГУ виступила Аліна Лавренюк.

З Університету Бат Спа було два представники факультетів, які коротко представили роботу факультетів, розповіли про наукові центри та інститути, а також говорили про майбутні заходи до яких члени факультетів нашого університету зможуть долучитися.

Факультет Бізнесу та Економіки Університету Бат Спа представляв Насір Саларі.

Факультет Педагогіки та Освіти представляла Агнєжка Бейтс.

Головним координатором з Університетут Бат Спа виступав професор англійської літератури та начальник відділу розвитку європейських проектів  Ян Гадд.

Також під зустрічі було обговорено перші кроки співпраці, які почнуть своє практичне впровадження в  вересні.   Також обговорили можливість спільного проведення Дня Солідарності за участі спікерів та студентів двох сторін.

Також було домовлено про офіційну онлайн зустріч у вересні, де дві сторони будуть детально обговорювати план роботи на перше півріччя та план роботи співпраці по кожному факультету.