Навчання за кошти державного замовлення

Претендуєте на навчання за державним замовленням, звертайтеся в Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука. Ми пропонуємо Вам отримати сучасні знання, високий рівень фахової підготовки та диплом бакалавра використавши своє право на безоплатну освіту в Україні.

Перелік спеціальностей на навчання за державним замовленням
Галузь знань Спеціальність Освітня програма
01 Освіта/Педагогіка 012 Дошкільна освіта Дошкільна освіта
01 Освіта/Педагогіка 013 Початкова освіта Початкова освіта