02 лютого 2020

2 лютого 2021 року проведено попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів ступеня вищої освіти магістра спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука. Керівники наукових робіт проф. Красовська О. О., доц. Марчук О. О., доц. Сойко І. М., доц. Мельничук Л.Б., доц. Хом'як О. А., доц. Міськова Н. М., доц. Борова В. Є. та студенти представили результати актуальних наукових досліджень, які охоплюють проблематику підготовки сучасного педагога до компетентнісного навчання, впровадження педагогічних інновацій, середовищного підходу, інклюзивного супроводу в умовах Нової української школи та закладу дошкільної освіти.

фівфіафіасфііч

Керівники магістерських робіт відзначили дослідницьку наполегливість, самостійність здобувачів і побажали успішного захисту.

отплплтапт ьт