28 грудня 2019

28 січня 2019р. відбулася звітна конференція – засідання студентського наукового товариства факультету кібернетики. Студенти спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки представили свої наукові доповіді та презентації про результати проведених наукових досліджень в галузі інформаційних технологій.

іавчпсрм

Науковими керівниками даних досліджень були провідні викладачі кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів. Під час засідання студентського наукового товариства студенти обмінювалися новітніми  розробками з штучного інтелекту, машинного навчання, інтернету речей, веб-технологій, веб-дизайну, комп’ютерних ігор, мобільних додатків, віртуальної та доповненої реальності та ін.

цйукен