07 листопада 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні у понеділок 06.11.2023 р. відбулася гостьова лекція директора страхової компанії ТОВ «АЛЬЯНС ІНШУЕРЕНС» Костянтина Лишенюка на тему: «Актуальні проблеми страхового ринку» під час якої гість поділився своїм двадцятирічним досвідом роботи на страховому ринку України.
Новини
Пан Костянтин окреслив стан і основні тенденції розвитку ринку страхових послуг в Україні та визначив його роль у підтримці економічної стійкості й соціального розвитку суспільства. Водночас він зупинився на характеристиці процесів пов’язаних із скороченням кількості страхових компаній з українським капіталом та жорсткій регуляторній політиці НБУ щодо суб’єктів страхового ринку. Костянтин Лишенюк, також, обґрунтував доцільність і визначив перспективність застосування корпоративного страхування як сучасного інструменту інвестування у людський капітал українських підприємства. Окремо увагу лектор приділив появі нових страхових продуктів, що пропонують страхування життя, здоров’я, майна від ризиків, пов’язаних з воєнними подіями.
Новини
Доповідь викликала жваву дискусію серед здобувачів та велику кількість запитань та допомогла присутнім познайомитись з сучасними викликами і можливостями у страховій сфері. Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку Лишенюку Костянтину за можливість ближче познайомитися з актуальними напрямами розвитку страхового ринку країни.