03 листопада 2023

Лабораторне заняття з «Методики викладання української мови (проф. Груба Т.Л ) для здобувачів освіти 3 та 4 курсів історико-філологічного факультету було проведено в Рівненському ліцеї №20.

ІФФ

Студенти познайомилися з авторською методикою  вчителя вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста, директорки ліцею № 20 ,стейкхолдерки освітньої програми 014 Середня освіта. Української мова та література  Сукач Ніни Іванівни, взяли участь у проведенні окремих структурних елементів уроку з теми: «Творення дієслів наказового способу» та отримали  методичні рекомендації  щодо  методики уроку,використання сучасних технологій навчання ,інтерактивних методів та прийомів. На уроці студенти побачили, як сучасний вчитель створює атмосферний, цікавий, активний урок, використовуючи різні форми роботи, а також отримали неоціненний досвід, який  стане  в нагоді  у майбутній професійній діяльності. Запам’ятались слова Ніни Іванівни: «Вдало проведений урок, - це завжди пошук і творчість.

ІФФ

І яким би ерудованим, обізнаним не був учитель, урок не вдається, якщо не знайдена тональність, у якій «зазвучить» матеріал, коли не визначено площину, на яку матеріал буде спроєктовано». Тому урок вчителя-методиста Ніни Іванівни ,за відгуками майбутніх вчителів української мови , - це урок єдності розуму й серця учителя та учнів.