28 червня 2023

Упродовж травня 2023 року для здобувачів освітньо-професійних програм «Фізична культура і спорт», «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки було проведено серія практичних занять з навчальної дисципліни «Гімнастика з методикою викладання».

ЗФКіС

Практичні заняття проводили  доцент кафедри теорії фізичного виховання та рекреації ВНУ імені Лесі Українки Надія Ковальчук і доцент кафедри фізичної культури і спорту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем՚янчука» Ярослав Кравчук. На практичних заняттях студенти вивчали техніку виконання вправ на гімнастичних приладах: вправи на коні, на брусах, на кільцях, на перекладині, на колоді.  Успішно справилися з завданням щодо оволодіння методики навчання виконання вправ на зазначених приладах.

ЗФКіС