28 червня 2023

Представники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука долучилися до воркшопу «Розробка стратегії і співпраці». Захід відбувався в Університеті Адама Міцкевича, що у місті Познань. До заходу доєдналися також представники Університету Бат Спа (Великобританія).

bat spa

Цілі проєкту включають в себе розробку стратегії спільних досліджень та інновацій, яка відобразить спільні сильні сторони, узгодження пріоритетів та 3-річний план дій: напрямів наукової діяльності, сприяння та підтримку спільних досліджень в освіті, формування дослідницьких навичок під керівництвом партнерів, онлайн-програму навчання лідерству й стійкості під керівництвом Бат Спа для викладачів нашого університету та поліпшення роботи Музею миру шляхом значного розширення масштабів і охоплення публічного заходу «Я голосую за мир», з’єднання музею з місцевими школами Великобританії, надання додаткових ресурсів для музею та заходу, а також об’єднання діяльності музею в стратегію спільних досліджень.

У рамках оновлення проєкту Twinning обговорено співпрацю за напрямами: економічний, педагогічний, філологічний, журналістика.

Учасники впродовж двох днів відвідували групові заняття та обговорювали деталі стратегії спільних досліджень та інновацій.