28 червня 2023

Сьогодні на юридичному факультету відбувся круглий стіл на тему: «Основний закон України в період воєнного стану». Захід із правового просвітництва приурочили до Дня Конституції України.

Відкрив обговорення декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Микулець із напутнім словом щодо принципової важливості основного закону для життєдіяльності держави.

Юридичний факультет

Доктор юридичних наук, доцент Олег Ільків дискутував із присутніми щодо конституційних засад рівноправ’я в Україні, зокрема видів прав і свобод людини і громадянина та їх реалізації. Акцентувалась увага також щодо можливості внесення змін і поправок до Конституції України  актуальних в період воєнного стану.

На завершення заходу був запрошений кандидат педагогічних наук, доцент Ярослав Кравчук, який розповів присутнім про військово-патріотичне виховання, зокрема про його зміст та оновлення у період повномасштабної війни.

Юридичний факультет

Після доповідей здобувачі та гості заходу поділилися думками та провели дискусію щодо проблемних питань реалізації конституційних норм під час війни.