29 грудня 2022

Начальник відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Академії Державної пенітенціарної служби, доктор юридичних наук, старший дослідник Михайло Пузирьов опублікував відкриту рецензію на монографію: «Пенітенціарна парадигма виконання покарання у виді позбавлення волі в Україні», що була видана професорами кафедри кримінально-правових і адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука доктором юридичних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України Іваном Богатирьовим та кандидатом юридичних наук, доцентом, академіком Міжнародної кадрової академії Андрієм Боровиком у співавторстві з іншими науковцями. Рецензія була опублікована у авторитетному фаховому юридичному виданні - журналі «Науковий вісник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ».

Дякуємо Михайлу Пузирьову за високу оцінку роботи наших науковців.