29 грудня 2022

Роман Мацюта та Михайло Жонін - відомі українські актори - у Рівному завітали до Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем'янчука.

Вів зустріч доцент, заслужений журналіст України Віктор Мазаний.

Артисти розповіли, що підтримують військових на фронті, проводять благодійні заходи та висвітлюють події. Також беруть участь у різних волонтерських проектах, закуповують техніку на передову.

Крім того, студенти факультету журналістики торкнулися питання перспективи українського кіно у майбутньому. Роман Мацюта вважає, що потрібно популяризувати тему життя суспільства, любові, стосунків та вірити у сучасних акторів. Широкому колу глядачів Роман Мацюта відомий за своїми ролями у серіалах "Доброволець", "Козаки. Абсолютно брехлива історія", "Ментівські війни. Київ", "Таємний щоденник Симона Петлюри".

Михайло Жонін, харизматичний виконавець ролей у театрі та кіно, описав свого персонажа капітана поліції Гніздилова із серіалу "Пес" та курйозні випадки на знімальному майданчику. До того ж, Михайло озвучував роль султана Сулеймана у фільмі "Величне століття: Роксолана" та продемонстрував продубльовані фрази.

Віталій КАРПЕЦЬ,
 студент факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем'янчука.