23 квітня 2024

22 квітня 2024 р. кафедрою історії, теорії держави і права та філософії було організовано проведення онлайн тематичної лекції для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх курсів та спеціальностей університету на тему: "Чорнобиль не має минулого часу",  присвячена відзначенню і вшануванню пам'яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС. Лектор - к.пед.н., доц. Левдер А.І. розповів про Чорнобильську катастрофу -  техногенну екологічно-гуманітарну катастрофу, спричинену двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України (тоді УРСР), в ніч на 26 квітня 1986 року.
foto1
Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.
foto1
Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людства.