02 червня 2023

Студенти-першокурсники факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем′янчука провели день світової преси. Вони ознайомилися із виданнями західноєвропейських, азійських країн та США і Канади – із «Financial Times», «The Times», «Le Monde», «Corriere della Sera», «Die Welt», «China Tooday», «Hürriyet», «Свобода» (Джерсі-Сіті, США), «Українські вісті («Детройт, США), «Новий шлях» (Канада), «The New York Times»,  «The Washington Post», «Los Angeles Times» тощо.

ФОТО

Студенти приділили увагу якості видань, провели аналіз дизайну сторінок, оцінили форми подачі реклами, якість фотоілюстрацій.

Коментуючи редакційну політику зокрема американських видань, доцент кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики МЕГУ, заслужений журналіст України Віктор Мазаний розповів про свій досвід роботи у щоденній газеті «The Gazette» (штат Айова) під час навчання у The International Center for Community Journalism, поділився особливостями проведення ним інтерв′ю із 42-м президентом США Біллом Клінтоном у місті Еймс (штат Айова) та пояснив власну методику підготовки новин для для інформаційного агентства Укрінформ зі США.

Мазаний

Фото Віталія Карпця, студента першого курсу факультету журналістики МЕГУ.