02 червня 2023

На факультеті кібернетики МЕГУ 31 травня 2023 р. відбулася гостьова лекція “Інтернет шахрайство, як не потрапити у пастку кібершахрая”, яку презентували офіцери кіберполіції Рівненщини Андрій Гурський, старший інспектор, капітан поліції та Віталій Марчак, інспектор, майор поліції  Департаменту кіберполіції у Рівненській області.

Під час  зустрічі розглядались проблеми інформаційної безпеки та технічного захисту інформації в мережі Інтернет, як протидіяти кіберзлочинам у кіберпросторі.

фото

Зі студентами в галузі ІТ обгорили одну з найактуальніших та найнебезпечніших загроз сьогодення – інформаційну війну, інформаційний тероризм та інформаційну зброю в контексті міжнародної безпеки.

фото

Були наведені життєві приклади кібершахрайств, вчинених шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, використання підроблених електронних засобів доступу до банківських рахунків.

фоото

За результатами зустрічі частина студентів виявила бажання в майбутньому стати офіцерами кіберполіції та протидіяти внутрішнім та зовнішнім кіберзагрозам.