02 червня 2023

01 червня 2023 року, відбулася регіональна зустріч Рад молодих учених Рівненщини при Міністерстві освіти і науки України (РМУ) на базі департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації. Представниками від Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука були присутні: доктор юридичних наук, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Олег Ільків, доктор філософії у галузі права, завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Наталія Деревянко, кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри менеджменту Анастасія Яковчук.

Форум

На порядку денному було розглянуто та обговорено:
1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Рівненській області.
2. Проблеми, пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок.
3. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

Форум

До слова, цьогоріч - новий формат. Значну увагу приділено обговоренню можливостей і викликів у діяльності рад молодих учених та молодих учених Рівненської області зокрема.
Ця зустріч – стала чудовою можливістю отримати відповіді на свої питання, проблеми молодих науковців та почути про нові можливості для молодих учених!
Запропоновані напрацювання були викладені в протоколі зустрічі.
Трансляція заходу відбулась на офіційній сторінці РМУ при МОН у Facebook.