27 вересня 2023

27.09 з нагоди дня туризму у Рівненському Краєзнавчому музеї відбулася зустріч з учасником телепрограми «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри географії і туризму, захисником України Ростиславом Шикулою.

Кандидат географічних наук, доцент Олександр Яковчук, старший викладач кафедри географії і туризму Олексій Токар та викладач кафедри географії і туризму Віктор Шкіринець разом зі студентами долучилися до заходу.

Факультет ГІтТ

Розпочалася зустріч із перегляду восьмого випуску програми «Майстер-клас із виживання в диких болотах», який знімався ще до початку повномасштабного вторгнення. Ростислав Ростиславович детально коментував перебіг подій на екрані та зауважив важливість глибоких теоретичних знань у реалізації практичного підходу до перебування у суворій та унікальній екосистемі – волинських болотах. З екрана досвідчений турист розповів про можливості вживання в їжу рослин, що можна знайти на болотах, продемонстрував лайфхак перетворення годинника на компас та поділився досвідом облаштування ночівлі.

Особливий акцент зробили на ексклюзивному фото та відеоматеріалі з Дмитром Комаровим, а також засобах виживання, що використовувались у програмі.

На завершення зустрічі присутні долучилися до жвавого обговорення переглянутого матеріалу та обмінялися враженнями.