27 вересня 2023

Сьогодні на факультеті журналістики відбулася пресконференція із знаними журналістками з «Радіо Трек». Кореспондентка і ведуча новин, заступниця редактора Ілона Радзивіл, інформаційний редактор, ведуча новин та радіопрограм Ольга Мартинюк та журналістка Діана Білоус відвідали факультет журналістики для зустрічі із студентами.

Під час пресконференції здобувачі освіти отримали можливість поставити питання досвідченим журналістам, які роками працюють на радіо та особисто зустрілися з викликами та можливостями фаху.

Однією з головних тем обговорення була роль радіо в умовах війни, коли доступ до інших медіа ресурсів може бути обмеженим, а радіо залишається надійним засобом отримання актуальної інформації.

Факультет журналістики

За словами гостей, зростання кількості слухачів радіо в умовах повномасштабної війни може бути пояснене доступністю, надійністю та різноманітністю контенту, які радіо надає в такі складні періоди.

Пресконференція стала частиною програми факультету журналістики для підготовки своїх студентів до професійної кар'єри та поглиблення їхнього розуміння медіа індустрії. Вони почули історії успіху, дізналися про виклики та можливості сучасної радіожурналістики і отримали цінні поради для свого майбутнього життя.

Зустріч відбулася в рамках практикоорієнтованого освітнього туру, присвяченого 30-річчю університету.

Фото Віталій Карпець, студент 2 курсу факультету журналістики