18 липня 2023

Доцент кафедри романо-германської філології МЕГУ Наталя Нісаноглу з березня по липень 2023 року успішно пройшла міжнародне стажування у відділенні іноземних мов державного університету Чукурова (м. Адана, Туреччина). Стажування передбачало проведення онлайн- та оффлайн-занять з англійської мови зі студентами рівнів А2-В1 загальною кількістю 180 годин (6 кредитів). Окрім цього, Наталя Нісаноглу була залучена до складу екзаменаційної комісії таких іспитів як Achievement Exams, Speaking Quizzes і Proficiency Exam, а також здобула досвід екзаменатора іспиту Erasmus.

фото

Протягом зазначеного періоду Наталя Георгіївна відвідувала засідання та методичні семінари. До того ж, вона брала активну участь у підготовці та проведенні Днів відкритих дверей університету Чукурова.

фото

Безперечно, викладання у вищому закладі за кордоном – це можливість спілкування зі студентами й колегами з іншого культурного середовища, обмін досвідом, ознайомлення з новими освітніми практиками, що сприяє як розширенню світогляду викладача, так і підвищенню рівня його професійної компетентності.