18 липня 2023

Першокурсники факультету кібернетики МЕГУ взяли участь у Шістнадцятій міжнародній відкритій студентській олімпіаді з програмування імені С.О.Лебедєва – В.М.Глушкова «KPI-OPEN».

В олімпіаді приймали участь 149 команд з європейських країн (Румунії, Польщі, Литви та ін.).

Олімпіада проводилася в один тур з 12 липня по 14 липня 2023р. за правилами асоціації ACM.

МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука представляли на олімпіаді чотири команди, які отримали такі результати:

фото

команда MEGUBuild (Мотринець Ярослава – капітан команди, Тимофєєв Владислав, Щирий Олексій) виступала поза конкурсом, автоматизована система зарахувала розв’язки трьох задач з виконаних 10 і встановила 30 командне місце;

команда MEGULogic (Водяницький Валентин – капітан команди, Максимчук Павло, Глинський Сергій) отримала штрафні бали за перевищений ліміт часу і тому автоматизована система змістила команду на 33 місце;

команда MEGUKibernetics (третьокурсники: Заречанський Ілля – капітан команди, Ніверчук Сергій, Маринич Іван) розв’язала вірно дві задачі і за результатами змагань посіла 44 командне місце;

команда MEGUEuro (Прихидчук Василь – капітан команди, Вітчук Назар, Нагорнюк Денис), виступала поза конкурсом, розв’язала вірно лише одну задачу і за результатами змагань посіла 70 командне місце.

Дана олімпіада сприяла підвищенню рівня підготовки фахівців з програмування в МЕГУ та розширенню студентських міжнародних зав’язків в ІТ-галузі.

фото

Детальніше: https://kpi.ua/kpi-open