31 жовтня 2023

Доцент кафедри романо-германської філології МЕГУ Наталя Нісаноглу взяла очну участь у Другій Міжнародній конференції (The Second International Language-for-All Conference), яка була організована відділенням іноземних мов Університету Чукурова (м. Адана, Туреччина) 19-20 жовтня 2023 року. Цьогорічні доповіді науковців були присвячені темі мультикультурності.

сертифікат

Над дослідженням, результати якого було апробовано на конференції в Туреччині, працював колектив науковців:  доц. Нісаноглу Н.Г., доц. Будз І.Ф. (МЕГУ ім. акад. С.Демянчука) та проф. Е. Спектор-Коен (Тель-Авівський університет). Здобутки спільної наукової розвідки були  представлені у формі постера.

Наталя Нісаноглу впродовж двох днів ділилася досвідом проведення заходів з віртуального обміну між здобувачами вищої освіти МЕГУ й Тель-Авівського університету. Зокрема, пані Наталею було наголошено на розвитку міжкультурних компетентностей під час онлайн-спілкування, визначено переваги синхронної та асинхронної комунікації, обґрунтовано значущість саморефлексії.

МЕГУ

Висловлюємо особливу подяку Ярославу Нечипоруку, студенту 3-го курсу факультету кібернетики МЕГУ, за допомогу в створенні дизайну постера.