31 жовтня 2023

У МЕГУ вчергове засідала навчально-методична комісія. По першому питанню слухали голів НМК усіх факультетів та членів комісії, які готували дане питання. Усі присутні були проінформовані про стан підготовки робочих програм і силабусів навчальних дисциплін кафедр факультетів. Було ухвалено у робочих програмах та силабусах вказувати власні літературні джерела, що відповідають освітнім компонентам. У деканатах факультетів було вирішено створити електронний реєстр оновлених робочих програм та силабусів освітніх компонентів кафедр факультету. Затвердили також систематично опрацьовувати нові надходження до бібліотечного фонду університету, доповнювати список рекомендованої літератури новими надходженнями та власними науковими доробками, вилучити зі списку літературу країни-агресора.

НМК

По другому питанню виступила директорка бібліотеки Ольга Підлужна, яка поінформувала присутніх про стан наповнення електронного ресурсу навчально-методичного доробку професорсько-викладацького складу в інституційному репозитарії.

НМК

За результатами голосування було ухвалено визнати стан наповнення інституційного репозитарію задовільним. З метою збільшення кількості записів в інституційному репозитарії, викладачі університету щоквартально подаватимуть у відділ цифрових освітньо-наукових систем (bibliotekamegu@megu.edu.ua) списки останніх публікацій. З метою підвищення рейтингу університету, збільшення цитування в науково-метричних базах (Google Scholar, Orcid) викладачі університету систематично передаватимуть до бібліотеки наявні електронні варіанти видань статей, монографій, тощо.

НМК

По третьому питанню виступила начальник відділу акредитації Анна Гаврілова, яка ознайомила присутніх зі станом підготовки до акредитації освітніх програм другого рівня вищої освіти (магістерського): 014.07 Середня освіта (Географія); 014.02 Середня освіта (Англійська мова і література); 014.03 Середня освіта (Історія, Правознавство); 013 Початкова освіта і подякувала за роботу гарантам зазначених освітніх програм. Було прийнято рішення затвердити звіти самооцінювання освітніх програм рівня вищої освіти другого (магістерського): Початкова освіта, Середня освіта (Мова і література (англійська)), середня освіта (Історія та правознавство), середня освіта (Географія), та додатки до них.