31 жовтня 2023

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука в особі ректора, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем’янчука та Державна установа «Рівненський слідчий ізолятор», в особі начальника Володимира Каламбета сьогодні підписали меморандум про співпрацю із метою подальшої спільної діяльності та обміну інформацією і досвідом.

МЕГУ

Сторони домовилися про розроблення та впровадження спільних механізмів та заходів щодо здійснення моніторингу стану забезпечення прав, свобод та законних інтересів громадян. Планується організація та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості співробітників Державної установи «Рівненський слідчий ізолятор», здобувачів вищої освіти та працівників нашого університету. Проводитимуться й спеціальні консультації з метою вироблення узгодженої позиції сторін щодо вирішення актуальних проблем у сфері реалізації принципу верховенства права, сприяння розвитку правосвідомості громадян з питань реалізації та захисту їхніх прав та свобод.

МЕГУ

У межах реалізації меморандуму сторони планують проведення круглих столів, конференцій, робочих зустрічей, в тому числі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. За необхідності, готуватимуться методичні рекомендації та інші інформаційні матеріали, необхідні для спільної роботи.

МЕГУ

Меморандум укладено строком на два роки.