24 серпня 2023

Заходи з віртуального обміну можуть бути організовані не тільки для студентів, а й для викладачів. Доцент кафедри романо-германської філології МЕГУ Наталя Нісаноглу, координатор студентського клубу Opening the Borders, долучилася до крос-культурної взаємодії з представниками іноземних навчальних закладів. Організатором події виступила компанія Hello World (Японія), діяльність якої спрямована на встановлення миру в світі через міжкультурні заходи для молоді.

іфф

Метою цієї відеоконференції було здобуття досвіду, який зазвичай отримують студенти під час онлайн-зустрічей з однолітками з інших країн. Як завжди, віртуальний захід розпочався з розминки – учасники мали завершити ідіоми, які входять до прошарку лексики мов різних країн, що було для всіх випробуванням. Наступним етапом було спілкування з колегами в мінігрупах, що включало коротку презентацію про себе та своє рідне місто. Наостанок учасники поділилися своїми враженнями від онлайн-події й висловили свою налаштованість на подальшу співпрацю в рамках діяльності інтеркультурного спрямування.

ІФФ