27 серпня 2023

25 серпня 2023р. вперше в Рівненській області відбулася Game City Conference. Партнерами конференції є: United State Agency USAID (від американського народу), Rivne IT Cluster, Zagrava, КТС, Uniqa.

конференція

На конференції були представлені секції: Education Panel, Business Panel, Art Panel, Development Panel. Запрошені на Game City Conference декан факультету кібернетики Юскович-Жуковська В.І. та завідувач кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів Лотюк Ю.Г. ознайомилися з передовими інформаційними технологіями в процесах цифрової трансформації суспільства та вищої освіти, зокрема.

фото

В даний час у світі спостерігається стрімкий розвиток індустрії гейміфікації та впровадження її елементів в галузь освіти багатьох розвинених країн.

фото

Вже створено багато ігрових платформ з великими бібліотеками online-ігор. Комп’ютерні ігрові навчальні середовища надають додаткові знання у віртуальній реальності.  Дискусійна панель була присвячена ігровій індустрії, як виклик для освіти при підготовці ІТ-фахівців, та як інструмент навчання Кібернетики щиро дякують організаційному комітету конференції за проведену великомасштабну роботу в даній сфері ІТ-галузі.