30 березня 2023

На  кафедрі здоров’я людини та фізичної терапії факультету ЗФКіС у форматі ONLINE  на платформі Google Meet  відбулась відкрита лекція доповідача – Боровець Оксани Василівни, кандидата біологічних наук, доцента кафедри Здоров’я людини та фізичної терапії ПВНЗ «МІЖНАРОДНОГО ЕКОНОМІКО - ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА СТЕПАНА ДЕМ’ЯНЧУКА»  на тему: «Фізіологічні особливості сечовидільної системи».

Відкрита лекція

Серед присутніх були студенти 1 курсу факультету ЗФКіС (різних спеціальностей). У процесі лекційного заняття здобувачі освіти змогли обговорити актуальні проблеми особливостей будови та функцій сечовидільної системи, отримали важливу інформацію для здійснення майбутньої професійної діяльності.

Відкрита лекція