30 березня 2023

29.03.2023 року о 13:00 відбулась зустріч зі стейкхолдером, керівником комунального закладу «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, головою обласного відділення НОК України, доцентом кафедри теорії та методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури Петренчуком Миколою Васильовичем і здобувачами спеціальностей 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт» першого «бакалаврського» рівня вищої освіти факультету здоров’я, фізичної культури і спорту на тему: «Спорт для всіх на Рівненщині».

стейкхолдери

Учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію про співпрацю з національними та міжнародними спортивними співтовариствами, федераціями та організаціями, акції із залучення всіх категорій та вікових груп населення до занять фізичною культурою та спортом, спортивні змагання, свята і фестивалі.

стейкхолдери