30 березня 2023

Розпочато спільний проєкт між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Університетом Бат Спа (Великобританія) під назвою «Я голосую за мир: співпраця і співчуття під час війни».

Фінансування, надане британсько-українською грантовою схемою R&I Twinning, буде використано для підтримки ініціативи, яка планується до запуску у першу річницю кампанії TwinForHope для університетів TwinForHope у секторі вищої освіти Великобританії та України.

Картинки

В основі проєкту закладено дух солідарності, освіти та співчуття, які підкріплюються довгостроковими амбіціями з боку обох партнерів. Колектив Університету Бат Спа переслідує інтереси в сфері освіти, гуманітарних наук та бізнесі, що вилилися у прагнення зміцнення дослідницького та інноваційного потенціалу нашого університету через стратегічну підтримку та проведення спільних досліджень у різних наукових сферах. Планується запуск навчання дослідницьким навичкам для викладачів МЕГУ та програми підготовки лідерів. Громадська робота Музею миру в ході реалізації проєкту буде посилена для покращення добробуту дітей та молоді, в тому числі й через активну громадську роботу.

Координатором проєкту від нашого університету виступить начальник міжнародно-проектного відділу Аліна Лавренюк. Реалізовуватися ініціатива буде колективом педагогічного факультету, зокрема під керівництвом завідувача кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента Лілії Мельничук, доктора педагогічних наук, доцента Оксани Марчук та кандидата педагогічних наук, доцента Тамари Пагути.

Керівники та співробітники обох університетів не лише прийматимуть участь в онлайн-зустрічах та тренінгах, але й відвідають дводенний семінар з планування та стратегії, який відбудеться в Польщі.