26 серпня 2022

Днями вийшла друком монографія: «Адміністативно-правові засади дотримання прав людини в діяльності органів прокуратури України». Монографію підготовлено професором кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидатом юридичних наук, професором, академіком Академії адміністративно-правових наук Андрієм Боровиком спільно з Екс Генеральним прокурором України, кандидатом юридичних наук, член-кореспондентом Академії адміністративно-правових наук Олегом Махніцьким.

Книга

Монографію присвячено визначенню адміністративно-правових засад дотримання прав людини в діяльності органів прокуратури України, а також формулюванню перспективних напрямів удосконалення адміністративного законодавства в цій частині. З'ясовано сутність та систему адміністративно-правової охорони прав людини органами прокуратури, та наголошено на важливості реалізації прокуратурою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави. Досліджено стан та перспективи розвитку нормативно-правових засад охорони прав людини органами прокуратури. Виокремлено та розкрито особливості адміністративно-правового статусу органів прокуратури як суб'єкта адміністративно-правової охорони нрав людини. Обґрунтовано науково-теоретичні висновки та практичні пропозиції, спрямовані на удосконалення законодавства, норми якого регулюють діяльність органів прокуратури щодо дотримання прав людини.

книга1

Зазначене видання розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичного та гуманітарного профілю, працівників правоохоронних органів, адвокатів та суддів.