01 червня 2023

Травень в академічному календарі МЕГУ знаменувався черговою подією в рамках діяльності інтеркультурного клубу «Opening the Borders» – виходом у світ шостого випуску турецького освітнього онлайн-журналу, в якому були опубліковані роботи наших студентів. Інтернет-видання, метою якого є створення діджитал-простору для розвитку особистісних та академічних якостей студентів, було започатковано навчальним закладом School of Foreign Languages (університет Чукурова, м. Адана, Туреччина). За ініціативи Наталі Нісаноглу, координатора інтеркультурного клубу, з редакцією була погоджена можливість для українських студентів публікувати власні есе впродовж 2023 року.

збірник

У випуску, присвяченому темі соціальної відповідальності та етиці, роботи не тільки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) й другого (магістерського) рівнів – Попова А., Мельника В., Мізюрко І., Прита Т., Саханди П., Стась А., Лазоренка О. Своїми міркуваннями стосовно теми поділилися з читачами аспірантка Вибойчик О., аспірантка і старший викладач кафедри романо-германської філології Ланкіна В.В, учень обласного наукового ліцею Мельничук І. Окрім цього, на сторінках журналу можна знайти й есе польських студентів із Сілезького технологічного університету, який є нашим партнером із заходів віртуального обміну. Ознайомитися з творами авторів можна за посиланням https://yadyo.cu.edu.tr/.../CU%20SoFL%20Magazine-Issue...

Сподіваємося, що й наступні випуски будуть збагачені роботами наших студентів, надаючи збірнику статус мультикультурного.