01 червня 2023

18 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ», присвячена прийдешньому 30-тиліттю Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука".

Оголошення

З вітальним словом виступили: Таміла Груба, доктор педагогічних наук, професор, декан історико-філологічного факультету, Лілія Овдійчук, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та літератури; Діана Кочмар, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземної філології Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука", професор кафедри української мови та літератури, Віталіна Кизилова, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри філологічних дисциплін навчально-наукового інституту педагогіки і психології Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;

конференція

У роботі конференції взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука»; ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського; ДВЕЗ «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»; Рівненського державного гуманітарного університету; Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

конференція

На заході було обговорено актуальні проблеми сучасної філології. З доповідями на пленарному засіданні виступили магістранти спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова і зарубіжна література (англійська) – Паруха О. П., Саханда П. П., Попов А.О., Щербина Б. В. та студенти першого (бакалавського) рівня спеціальностей Середня освіта (Українська мова та література): Скуба І. О., Криворучко М. М., Терпелюк В. О., Келемен І. Я., Власюк Н. І., Міркевич Л. І.  Середня освіта (Мова і література (англійська)) – Бородієнко М. М. та Головенко В. В., здобувач вищої освіти 1 року навчання за другим (магістерським) рівнем факультету філології, історії та політико-юридичних наук Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.