01 червня 2023

Ректора Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем’янчука нагороджено пам’ятною ювілейною відзнакою «100 років Одеському державному університету внутрішніх справ».

Нагороду передано від ректора ОДУВС, полковника поліції Дмитра Швеця.

фото

Зауважимо, що з нагоди ювілею Одеський державний університет внутрішніх справ привітали заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, народні депутати України IX скликання Олексій Леонов та Юлія Діденко, начальник Одеської обласної військової адміністрації полковник Максим Марченка, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, Одеський міський голова Геннадій Труханов, начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Коржа та інші.  У свою чергу колектив на чолі з керівниками закладу висловив вдячність за підтримку та співпрацю поважним гостям та щирим друзям ЗВО.

Колектив нашого університету щиро вітає із відзнакою!!!