29 травня 2022

Викладачі факультету кібернетики МЕГУ Юскович-Жуковська В.І. (декан факультету), Лотюк Ю.Г. (зав. кафедрою) та Соловей Л.Я. (ст. в. кафедри ІС та ОМ) взяли on-line участь  у міжнародній науковій конференції  Innowacyjne rozwiązania IT w Przemyśle 4.0 «Інноваційні ІТ-рішення в Індустрії 4.0».

мвива

Конференція була присвячена комплексному процесу технологічної та організаційної трансформації підприємств на основі зв'язку між «розумними машинами» та «розумними речами».

Конференція була організована Інститутом економічних і соціальних наук у співпраці з Інститутом інноваційних технологій EMAG та Міністерством освіти Польщі у Катовіце, Польща (26-27 травня 2022р.).

Науковці різних країн Європи обмінялись досвідом та ідеями  щодо інновацій та розвитку в галузі   Інформаційних технологій та Інтернету речей  у сфері Індустрії 4.0.