27 травня 2022

Проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, професор Андрій Боровик та завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент Наталія Деревянко 27.05.2022 прийняли участь у І Міжнародній науково-практичній онлайн конференції: «Забзпечення державної безпеки в умовах воєнного стану». Організаторами конференції виступили Київський інститут національної гвардії України, Волинський національний університет імені Лесі Українки та Universytetu Humanistyczno-Prizyrodniczego im. Jana Dlugosza v Częstochowie.

конференція12

У науковому заході прийняли участь понад 60 науковців з України та Польщі, які виступили з проблемних питань забезпечення державної безпеки в умовах воєнного стану. Андрій Боровик виступив на пленарному засіданні з доповіддю на тему: « Кримінальні правопорушення проти представників державної влади: до питання про систему цих де ліктів в умовах воєнного стану».