10 квітня 2024

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука став співорганізатором 6-ої Міжнародної наукової конференції «ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО», що проходила 09-10 квітня 2024р. у Сілезькій академії м. Катовіце (Польща). Форма участі: очна та дистанційна. На пленарному засіданні з привітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з інформаційного забезпечення та інноваційних технологій навчання МЕГУ Андрій Ясінський.

Міжнародна конференція Кібернетики

Учасниками конференції були представники закладів вищої освіти європейських країн та України, фахівці з інноваційних та інформаційних технологій у різних сферах сучасного цифрового суспільства.

Міжнародна конференція Кібернетики

В роботі конференції взяли участь представники факультету кібернетики МЕГУ. Професорсько-викладацький склад та аспіранти мали можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду в галузі інформаційних технологій, а також взяти участь у дискусіях із закордонними колегами.

Міжнародна конференція Кібернетики

Представлені доповіді Валентини Юскович-Жуковської, Юрія Лотюка, Олега Богута, Олександра Шеремети, Василя Кота пройшли відповідне рецензування та рекомендовані до друку у колективній монографії.

Міжнародна конференція Кібернетики

Робочими мовами конференції були польська, англійська та українська.