![gerb gerb](/sites/default/files/2021-04/iueh-logo-gerb.gif)
![](/sites/default/files/2024-04/zobrazhennya_viber_2024-04-10_07-09-05-240.jpg)
На війні, виконуючи бойове завдання, загинув випускник факультету здоровʼя фізичної культури і спорту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» Микола Луцик.
У 2013 році Микола отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація».
У спортивному житті Микола наполегливою працею досяг рівня майстра спорту України з веслування на байдарках і каное. Неодноразовий чемпіон спортивних змагань та кубків Рівненської області, призер чемпіонатів і кубків України з веслування на байдарках і каное.
![Вічна память](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-04-10_07-01-57-484.jpg)
Після повномасштабного вторгнення російських окупантів на рідну землю Микола відразу повернувся на Україну із-за кордону, де він працював і добровільно 02 березня 2022 року став на захист рідної країни від рашиських загарбників. Служив Микола сержантом, командиром танку танкового батальйону.
Ще 13 червня 2023 року 33-річний український воїн загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області. Герой вважався зниклим безвісти. Його дорога до рідної домівки виявилася довгою. Після тривалих пошуків 8 квітня Микола повернувся додому на Березнівщину назавжди на щиті…
Щирі співчуття рідним та близьким!
Вічна пам’ять і Слава Герою!🙏