09 квітня 2024

Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. № 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту.

У Реєстрі містяться відомості та дані Документа про освіту, виготовлені орієнтовно з 2000 року.

Якщо заклад освіти вніс необхідну інформацію до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО) згідно з Положенням про ЄДЕБО, затвердженим наказом МОН від 08 червня 2018 року № 620, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 жовтня 2018 року за № 1132/32584, дані Документів про освіту автоматично вивантажуються з ЄДЕБО на запит Порталу «Дії», в якому формується єДокумент про освіту.

Водночас до технічної підтримки Порталу «Дія», Міністерства освіти і науки України, ДП «Інфоресурс» надходить значна кількість звернень громадян з проханням внести інформацію про освіту до Реєстру з метою формування єДокументів.

Університет розглядає звернення власників Документів про освіту, з проханням внесення/перевірки даних в ЄДЕБО, та сприяють внесенню в межах компетенції відповідної інформації для формування єДокументів про освіту в застосунку Порталу «Дія».

У випадку виникнення проблем із відображенням у застосунку Порталу «Дія» достовірної інформації про отриманий рівень освіти звертайтесь до адміністрації Університету.

Адміністрація ЗВО