05 червня 2023

01 червня 2023 року на базі факультету кібернетики було проведено гостьову лекцію на тему «Досвід роботи та навчанні в ІТ компаніях в США».

Модератором зустрічі виступила Аліна Лавренюк, начальниця міжнародно-проєктного відділу.
Доповідачем лекції виступив Ігор Кущ, випускник факультету кібернетики в 2010 році та студент університету Jessup в Каліфорнії, США.

фото


До зустрічі долучились більш ніж 80 студентів факультету кібернетики. Оскільки доповідачем були підняті актуальні питання, що стосуються прогресивних напрямків в ІТ, а також особливостей різноманітних мов програмування, то студенти були не тільки слухачами, але й активними учасниками лекції. 

фото


Під час лекції було обговорено питання навчання та пошуку роботи в відомих ІТ компаніях в США, було проаналізовано всі критерії побудови успішної кар’єри в Сполучених Штатах Америки, а також особливості вимог до кандидатів. 
Development & IT Project Management Igor Kushch детально розповів про практичне використання мов програмування: Java, JavaScript, Python, C#, Kotlin, TypeScript, Scala, Relax та ін. 
 

фото


Відтепер студенти мають можливість отримати консультування щодо навчання та роботи в США, а також можливість з працевлаштування за спеціальністю.