05 червня 2023

2 червня 2023 р. здобувачі магістерського рівня вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 014.07 Середня освіта (Географія) були слухачами тематичної лекції Головко Оксани Вікторівни, кандидата сільськогосподарських наук, завідувачки науково-дослідного сектору НПП «Дермансько-Острозький», яка розкрила роль національного природного парку в розвитку територіальних громад Рівненщини. 

Тематична лекція

Збереження біорізноманіття є однією із найважливіших складових державної екологічної політики. Ефективність збереження генофонду людини, рослинного і тваринного світу певною мірою залежить від ефективності роботи органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, - наголосила лектор. 

Тематична лекція

Розкрито інформацію про Дермансько-Острозький національний природний парк та біорізноманіття територій природно-заповідного фонду. Лектором висвітлено результативність досліджень та подієвих заходів, що організовувалися у межах національного парку. Розкрито перспективи розвитку НПП та територіальних громад, проектна діяльність.

Тематична лекція

За підсумками було окреслено й орієнтири подальшої співпраці НПП «Дермансько-Острозький» та МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука.