18 жовтня 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проєкт взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Новини

Сьогодні 18 жовтня 2023 року відбулась гостьова лекція виконавчого директор Асоціації об’єднаних територіальних громад Рівненщини Василя Туза на тему: «Децентралізація та місцеві фінанси: від любові до ненависті», під час якої лектор ознайомив присутніх з ходом адміністративної реформи та особливостями формуванням територіальних громад Рівненської області.

Зокрема, Василь Туз зосередив увагу присутніх на основних перевагах створення територіальних громад, фінансових наслідках децентралізації для ТГ, аналізу структури та динаміки доходів і видатків місцевих бюджетів Рівненської області, впливу воєнних дій на адміністративну реформу.

Крім того, доповідач проаналізував передумови й наслідки розробки та ухвалення законопроєкту №10037, що передбачає вилучення з місцевих бюджетів надходжень від податку на доходи фізичних осіб, сплачених військовими.
Новини

Лекція викликала жваву дискусію серед слухачів, підтвердивши надзвичайну актуальність піднятої проблематики в контексті реалізації структурної, інвестиційної та інноваційної політики держави, а також в умовах післявоєнної відбудови економіки України.

Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку Василю Тузу за цінний внесок у навчальний процес і сподівається на подальшу плідну співпрацю.