16 жовтня 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ відкрив осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.

Новини
Сьогодні 16 жовтня 2023 року відбулась гостьова лекція випускника економічного факультету, голови СВСК «Селянський ліс» Віктора Москвича на тему: «Реалізація інноваційного проекту в сучасних умовах: практичний кейс» під час якої лектор поділився своїм власним досвідом реалізації інноваційного проекту, пов’язаного з впровадженням лінії з переробки деревини. Віктор Москвич зосередив увагу на основних аспектах, пов’язаних з реалізацією інноваційного проекту починаючи від планування і закінчуючи контролем та оцінкою результатів. Крім того, доповідач надав конкретні приклади труднощів, з якими стикалось підприємство під час впровадження проекту, і як вони були успішно подолані.
Лекція викликала живий інтерес серед здобувачів та викладачів, мотивуючи їх до більш глибокого вивчення питань інновацій та підприємництва. Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку Віктору Москвичу за цінний внесок у навчальний процес і сподівається на подальшу плідну співпрацю.