25 березня 2023

22 березня 2023 року викладачі та здобувачі освітньо-професійних програм: «Фізична культура і спорт» та «Фізкультурно-спортивна реабілітація», спеціальності: «017 Фізична культура і спорт», факультету здоров՚я, фізичної культури і спорту, прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет конференції «Фітнес, харчування та активне довголіття», яка відбувалася на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Місія конференції полягала у залученні науковців до обґрунтування місця і значення фітнесу та харчування в поліпшенні якості та довголіття людини.

З доповідями виступили: викладачі Інституту фізичного виховання та спорту м. Кошице (Словаччина), Познанського університету медичних наук (Польща), члени міжнародної асоціації ваганів «Міжнародна асоціація Верховного Майстра Чінг Хай» (Великобританія), викладачі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, керівники освітнього