24 березня 2023

Сьогодні, 24.03.2023, на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту ПВНЗ Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, відбулася зустріч з представниками Народного клубу «Верес».
У зустрічі взяли участь:
Вадим Коваль – декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту;
Жанна Сотник – завідувач кафедри фізичної культури і спорту;
Антон Назарук – генеральний директор НК «Верес»;
Орест Баль – заступник генерального директора НК «Верес»;
Євген Кучін – пресаташе НК «Верес».
Було обговорено ряд питань, які включали: «Започаткування співпраці та співробітництва, що будуть спрямовані на популяризацію та утвердження здорового способу життя; «Проведення інформаційно-просвітницької роботи у сфері фізичної культури і спорту»; тощо.
Окремо обговорювалася тема, щодо підготовки кадрів (суддів та тренерів) з футболу на регіональному рівні.
Представники Народного клубу «Верес» акцентували увагу на найбільш болючіших проблемах у сфері футболу у місті Рівне і Рівненській області та можливих варіантах їх вирішення.
Результатом зустрічі стало обговорення проєкту Меморандуму про співпрацю між сторонами у найближчому майбутньому.