12 квітня 2024

11.04.2024 р. Ольга ХОМ'ЯК, доцентка кафедри теорії та методик початкової освіти, взяла участь у роботі пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції "Безбар'єрний простір в освіті: нові вимоги, виклики та успішні практики",  яка проходила на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час доповіді на тему: Інклюзія, породжена війною: реалії сьогодення, науковиця окреслила виклики, з якими зіштовхнулися сім'ї, які виховують дітей з ООП, закцентувала увагу присутніх на порадах щодо навчання і надання психологічної підтримки учням з ООП, котрі постраждали в наслідок бойових дій.

Гостьова лекція Педагогічний факультет

Участь у конференції сприяла обміну науково-практичним досвідом і розвитку наукових та професійних компетенцій учасників.