12 квітня 2024

📅 11.04.24 доцент кафедри іноземних мов Пабат М.А. провела відкрите практичне заняття з Бізнес-курсу основної мови (англійська) для  здобувачів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня ОП «Мова і література (англійська)».

Відкрита лекція ІФФ

👩🏼‍💻👨‍💻Студенти підготували та представили презентації про правила поведінки за кордоном, ознайомились із зразками листа-замовлення номера в готелі, дізналися про поселення у готелі, та як улагодити ймовірні проблеми, що можуть виникнути під час проживання у готелі. 👩‍🎓🧑🏼‍🎓Також студентами було підготовлено цікавий матеріал про дивні та незвичні готелі в світі, кумедні випадки у оголошеннях, застереженнях, написанних англійською мовою не носіями мови. 💫Активну участь у роботі взяли такі студенти: Ветрова Іванна, Дацюк Анастасія, Зацяпа Олеся, Трачук Вікторія, Гасюк Ганна та Яцкова Анастасія.

Відкрита лекція ІФФ

✅Запрошені на заняття викладачі університету позитивно оцінили рівень реалізації поставлених завдань та дали високу оцінку ефективності застосованих викладачем прийомів.👏🏻👏🏻👏🏻