12 квітня 2024

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ розпочинає весняний цикл зустрічей здобувачів освіти зі стейкхолдерами.

Моделювання бізнес-процесів розглянули під час бінарної лекції на економічному факультеті МЕГУ

Сьогодні 11 квітня 2024 року, в межах вивчення дисципліни «Моделювання бізнес-процесів у конкурентному середовищі», доцентом кафедри економіки та фінансів Ларисою Коваль була організована та проведена бінарна лекція. У ролі лектора-практика виступив директор ПП «Модена», досвідчений фахівець будівельної галузі – Олександр Кучерук, який поділився зі здобувачами власним досвідом моделювання та організації бізнес-процесів у сучасних умовах.

Наявність в аудиторії двох лекторів пожвавила лекцію як традиційну форму навчання та дозволила студентам порівнювати інформацію, отриману з різних джерел, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну. Зокрема, пан Олександр на прикладах із власної підприємницької діяльності, продемонстрував особливості застосування технологій моделювання руху грошових потоків в умовах реалізації великих інвестиційних проектів.

Захід був корисним і пізнавальним для всіх онлайн та офлайн учасників, які отримали цінні знання й досвід провідних практиків бізнесу.