12 квітня 2024

10 квітня 2024 року фахівці Рівненського обласного центру зайнятості Олеся Панасюк та Світлана Жовнір, а також начальник групи з добору кадрів ДПСУ у Рівненській області Дмитро Муляр провели тренінг-семінар для здобувачів нашого університету та випускників Рівненського фахового коледжу інформаційних технологій. Захід було організовано Центром фахових студій економічного факультету МЕГУ.

економічний факультет

Під час тренінгу спікери розглянули різноманітні аспекти створення та надсилання резюме залежно від сфери діяльності та кваліфікації. Вони обговорили не лише традиційні варіанти резюме, а й важливість відеорезюме для привернення уваги роботодавців.

Економічний факультет

Також була висвітлена можливість створення власного бізнесу за допомогою державних мікрогрантів. Учасники отримали детальну інформацію про напрями витрат, що можуть бути покриті грантовими коштами та процес подання заявки на отримання гранту.

Економічний факультет

Після презентації учасники семінару активно ставили запитання про можливості працевлаштування у період воєнного стану та умови участі у програмі мікрогрантів. Крім того, здобувачі коледжу мали можливість дізнатись про освітні програми університету та умови продовження навчання після отримання диплому фахового молодшого бакалавра.